Často kladené otázky (FAQ)

FAQ
 • 1
  Co mám uvést v platbě jako variabilní symbol?
  Variabilní symbol je Vaše rodné číslo.
 • 2
  Jak splatit aktuální úvěr?

  Možnosti platby:  Pro uhrazení dlužné částky, prosím přihlaste se do klientského profilu, a v sekci «Aktuální úvěr» vyberte splacení úvěru a proveďte platbu podle pokynu, které dostanete.

  Automatizovaný způsob:  Pro rychlejší zpracování Vaších plateb používáme bezpečnou platební bránu ThePay. Všechny operace, na našem webu a také pomoci systému ThePay, jsou šifrované pomoci SSL certifikátu, proto jsou Vaše údaje v bezpečí.

  Systém ThePay podporuje následující banky:


  Pro uhrazení dlužné částky, prosím přihlaste se do klientského profilu, a v sekci «Aktuální úvěr» vyberte splacení úvěru a proveďte platbu podle pokynu, které dostanete.

  Platba kartou:  Přijímáme platební karty, které mají povolené platby na internetu. Přesměrujeme Vás na zabezpečenou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Po úspěšném dokončení platby se vám okamžitě zobrazí potvrzení o provedené platbě. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o Vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

  Systém ThePay podporuje následující karty:


  Manuální způsob:


  * zpracovaní platby muže trvat delší dobu

  Vaši platbu můžete provést převodem z účtu. Nevýhodou je, že zpracování platby může trvat delší dobu. Variabilní symbol je vždy Vaše rodné číslo. Pokud Vaše banka není ve výše uvedeném seznamu, proveďte úhradu na účet:

  Česká spořitelna: 4555724369/0800
  MONETA Money Bank, a. s.: 222753980/0600
  Fio banka, a.s.: 2001203386/2010
  Variabilní symbol je Vaše rodné číslo
 • 3
  Jaké platební údaje je třeba uvést při provádění platby za účelem splátky půjčky na Internetu nebo na pobočce banky?
  Při provádění platby uveďte tyto platební údaje:
  • Jako variabilní symbol zadejte své rodné číslo.